niedziela, 27 listopada 2011

Anielsko

U mnie zrobiło się anielsko. Powstały moje pierwsze mozaikowe anioły z których jestem dumna. Wieczorem kiedy się je podświetli są naprawdę urocze- przynajmniej dla mnie. Wy ocenicie sami choć zdjęcia nie ukazują ich całego uroku.

Powstały też witrażowe anioły ale niestety zdjęcia nie najlepszej jakości ;/
Anioły przywołują na myśl święta, prezenty całą atmosferę obdarowywania się i cudów- czasem całkiem małych takich dnia codziennego, czasem większych. Święta to czas niespodzianek ale także niesienia pomocy innym. Tak sobie pomyślałam, że ktoś z Was też może będzie chciał wesprzeć aukcję charytatywną mojej przyjaciółki. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rehabilitację jej syna chorego na zespół Downa Kamilka. Jeśli chcecie go bliżej poznać zapraszam na jego blog
Gdybyście mieli ochotę przekazać jakieś cudo które wyszło spod Waszych rączek proszę o kontakt ze mną lub mamą Kamilka poprzez jego blog. Ja też przyłączę się do tych aukcji. Na razie rzeczy są w trakcie tworzenia. Dziś robiłam kolejne mozaikowe lampioniki ale będzie też biżuteria z papieru i witrażowa oraz aniołki witrażowe. Może jeszcze coś ale to się okaże.

Pozdrawiam serdecznie

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

witam zainteresowały mnie te aniołki, czy sa one na sprzedaż? prosze o kontakt anettmac@poczta.fm pozdrawiam!;)

busy poznań pisze...

pięknie wyglądają te aniołki ! :)

oczyszczanie biologiczne ścieków pisze...

Bardzo przyciągające miejsce a także bardzo dobrze czyta się twoje wpisy :) Wyczekuję na następne i zapraszam do siebie na moją stronke on-line - pewnie jeszcze nie raz do Ciebie wejde przeczytać twojego bloga ;-)