poniedziałek, 20 października 2008

Prezent

Dziś trochę wspominkowo bo dostałam zdjęcia prezentu, który zrobiłam dla mojej przyjaciółki już jakiś czas temu. Prezentem była deska ozdobiona techniką decoupage. Deseczka miała być na zapiski ale niestety notes się odkleił i została ozdoba na ścianę. Wtedy nie zrobiłam zdjęć ale dziś dostałam fotki od mam nadzieję zadowolonej właścicielki deseczki ;) Postarała się kobitka bo taką sesję zdjęciową zrobiła, że hej ;) zresztą zobaczcie sami:

Ostatnio jak u mnie była ta przyjaciółka prawie robiłam zakładki na wymianę i spodobała jej się jedna. Nawet skończona nie była ale ją wzięła ;)Dziś też fotkę zakładki przesłała :

Skończyłam dziś wreszcie ATC na wymianę. Temat "gotyk" był dla mnie najtrudniejszy. Długo zabrało mi wymyślenie co zrobić, zresztą i tak do końca nie jestem zadowolona. Rezultatów pracy co prawda nie mogę jeszcze pokazać ale na małe podgladnięcie całej sterty ATC mogę sobie pozwolić. Wszystkich jest 25 sztuk. Tematy: orientalnie, święta, gotyk.

4 komentarze:

Luna77 pisze...

Super deseczka, też bym taką chciała :). Bardzo jestem cietawa tych atciaków :).

Anonimowy pisze...

Włascicielka deseczki jest z niej bardzo zadowolona!:) A co do zakładek to wszystkie mi się podobały(a nie tylko ta jedna), nie mogę być jadnak tak zachłanna i ograbić Cię ze wszystkich twoich prac, ktore szczerze podziwiam - co do jednej!

a. pisze...

Fantastyczna deseczka, chyba, to, że zginęły kartki dobrze jej zrobiło, widać w całości malunek :)

damurek pisze...

Świetna deseczka!!!
Szalenie podoba mi się zakładka. Jest przepiękna!!!