środa, 1 października 2008

Pogodna kartka na pochmurny dzień

Pogoda nie nastraja dziś optymizmem. Wiatr, zachmurzone niebo... nic się nie chce. Ja na przekór pogodzie zrobiłam kartkę w dość odważnych kolorach. Chociaż lubię raczej stonowane i pastelowe kolory te dziś wyjątkowo mnie urzekły. Jakoś tak rozweseliłam się robiąc tą kartkę. Chyba to wpływ koloroterapii ;) W każdym razie ta kartka jakoś natchnęła mnie energią na ten pochmurny dzień. Na dodatek wykorzystałam jeszcze coś przywiezionego z Krakowa... cukier, którego nie użyłam do kawy dziś przydał się jak nie wiem :)Dokończyłam dziś 2 kartki, które są podziękowaniem dla Hani za serwetki. Poratowała mnie swoimi kiedy nie umiałam nigdzie dostać takich serwetek a potrzebowałam na wykończenie prezentu dla mojej cioci. Hania chciała jedną kartkę na narodziny bliźniaków a drugą do przyjaciela lubiącego reggae. Napis do tej drugiej Hania sama podała. Mam nadzieję, że sprostałam jej oczekiwaniom :)3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Obie karteczki śliczne, ale bliźniacza jest moim faworytem. Ciężko znaleźć motyw pasujący do okazji, ale Ty świetnie sobie poradziłaś składając wzory.

rudlis pisze...

Pamiętam ten cukier z Krakowa :) a miał być oscrapowany a nie dodany do kartki ...haha.. pochwal się nagrodą od Costy jak dostaniesz ;)

karola-2008 pisze...

Ciker miał być oscrapowany..... no cóż postaram się jeszcze coś wymyślić ;) Tylko co się ma na myśli poprzez oscrapowanie cukru?

Pozdrawiam!