niedziela, 9 listopada 2008

Zgadnij i wygraj :)))

Jako, że ostatnio często biorę udział w zabawach candy i bardzo mi się to podoba poza tym lubię też sprawiać innym radość postanowiłam też na swoim blogu zorganizować zabawę.
Pomysł nasunął mi konkurs na forum decoupage24 w którym sama wzięłam udział. Tak jak już Wam pisałam tematem są butelki oliwne- tzn. butelki ozdobione metodą decoupage z wzorem oliwek. Motyw oliwek dowolny, butelki i kompozycja także. Zresztą sami zobaczcie
tutaj. Różnorodność wręcz imponująca. Tutaj jest ukryta moje zadanie i zagadka dla Was. Wśród 24 konkursowych butelek jest też moja. Waszym zadaniem jest zgadnięcie, która to ;)) Kto pierwszy zgadnie pod jakim numerem kryje się moja butelka i napisze ten numerek w komentarzach pod tym postem ma szansę na nagrodę :) wśród wszystkich głosujących znajdzie się mała nagroda pocieszajka.
Miło mi będzie także jeśli na swoim blogu zamieścicie informacje o tym skromnym konkursie. Pewnie zastanawiacie się cóż to za nagroda ;) Na razie zdradzę tylko tyle, że będzie można wygrać mały zestawik, który się przyda każdej scraperce i kartkomaniaczce :))) Niech Was ciekawość zżera co to za niespodzianka :D Możecie zgadywać do 14. listopada piątku do godz. 21.30 Ciekawa jestem czy w ogóle ktoś zgadnie ;))) Mam nadzieję, że moja zabawa się Wam podoba. Życzę miłej zabawy przy zgadywaniu i powodzenia w losowaniu.
Dziękuję Wam za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, za miłe słowa, które są balsamem dla mego twórczego serducha. Zapraszam do dalszego odwiedzania mojego bloga i komentowania.

5 komentarzy:

rudlis pisze...

Nie wiem która Twoja - wszystkie są piękne i oryginalne :) Ja typuję na 21! :D

Jelena pisze...

i ja uwazam, ze 21. Ale niestety juz jestem nie pierwsza.. :(

Anonimowy pisze...

21 ma charakterystyczne motywy 3d, ale skoro ten numer już zajęty to stawiam na 10.

Anonimowy pisze...

karola a ja stawiam na 8 ....
Po raz pierwszy jestem na Twoim blogu, robisz cudeńka. Na pewno będę zaglądać częśćiej...
Pozdrawiam Bajka
http://bajka-decoupage.blog.onet.pl/

damurek pisze...

Wszystkie butelki piękne a wśród nich Twoja - a ja nie mam pojęcia która to.

Zapraszam na mojego bloga, zostawiłam tam coś dla Ciebie.