sobota, 15 listopada 2008

Zwyciężczynią jest......

Wczoraj na forum decoupage został rozstrzygnięty konkurs na butelkę oliwną w której wzięłam udział:))) Zabawa była przednia. Zdobyłam 17 punktów i zajęłam 8 miejsce. Jestem zadowolona bo w takim gronie mistrzyń decu mieć 8- miejsce to coś. Teraz mogę już pokazać moją tajną butelkę;)W związku z tym, że już wiadomo która butelka moja czas na rozwiązanie mojego konkursu .


ta ta..... nadeszła ta wielka chwila ogłoszenia wyników. Otóż moją butelkę najszybciej- powiedziałabym wręcz w rekordowo szybkim czasie ;)- wytypowała.....
RUDLIS :)))))Gratuluję !!!!! Normalnie byłam w szoku, że po paru minutach od opublikowania postu z konkursem padła już prawidłowa odpowiedź. Pomyśleć, że się martwiłam, że nikt nie zgadnie ;) Dobra , dobra dosyć już nawijania czas na nagrodę niespodziankę :)))). Oto i ona:
Parę papierów do origami- komu jak komu ale Rudlis napewno się przydają, poza tym stempelki, szablon, parę guzików i bradsów. Mam nadzieję, że się spodoba moja nagroda. W całym konkursie wzięły udział tylko 4 osoby postanowiłam więc, że reszta osób dostanie ode mnie drobne nagrody pocieszenia. Proszę o kontakt i adresy.Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego, twórczego weekendu.

2 komentarze:

rudlis pisze...

Karola !!!! Jestem w szoku :))) Taka nagroda to jak Candy u Ciebie!
Bardzo dziękuję :*

I gratuluję Ci 8 miejsca ... gdybym mogła głosować pewnie zajęłabyś wyższe miejsce ;)

damurek pisze...

Gratuluję zwyciężczyni!!!

Teraz już wiem która butelka Twoja.
Piękna!!!